Cookie beleid K. MERKSPLAS S.K.

De website van K. MERKSPLAS S.K. is in technisch beheer van VoetbalAssist en gebruikt cookies om jouw bezoek makkelijker en persoonlijker te maken. Hieronder een overzicht van de noodzakelijke en optionele cookies waar je toestemming voor kunt geven. Lees ons cookiebeleid voor meer informatie.

Functionele cookies

Voor een goede werking van de website worden deze cookies altijd geplaatst.

Analytische cookies

Binnen de site worden er op dit moment geen analytische cookies gebruikt.

Marketing cookies

Facebook Toestaan Niet toestaan

Uitslagen & programma

Uitslagen & programma



Datum Tijd Thuis Uit Type Uitslag Info
05 aug 13.00 K. Merksplas SK U11 A K.F.C. Zwarte Leeuw U11 A vr -
16 aug 18.00 K. Merksplas SK U11 A Loenhout S.K. U11 A vr -
23 aug 18.00 K. Merksplas SK U11 A K.F.C. St.-Lenaarts U11 A vr -
30 aug 18.00 K. Merksplas SK U11 A K. Minderhout V.V. U11 A vr -
02 sep 10.00 K. Merksplas SK U11 A K. Sint-Job F.C. U11 A co -
09 sep 11.00 K.F.C. Zwarte Leeuw U11 A K. Merksplas SK U11 A co -
16 sep 10.00 K. Merksplas SK U11 A K. Antonia F.C. U11 A co -
23 sep 14.00 K. Kalmthout S.K. U11 A K. Merksplas SK U11 A co -
30 sep 10.00 K. Merksplas SK U11 A K.S.K. 'S Gravenwezel-Schilde U11 A co -
04 okt 18.30 K.F.C. Lentezon Beerse U11 A K. Merksplas SK U11 A co -
14 okt 10.00 K. Merksplas SK U11 A K.V.V. Vosselaar U11 A co -
21 okt 11.00 K. Sint-Job F.C. U11 A K. Merksplas SK U11 A co -
04 nov 13.00 K. Antonia F.C. U11 A K. Merksplas SK U11 A co -
07 nov 18.30 K. Merksplas SK U11 A K.F.C. Zwarte Leeuw U11 A co -
11 nov 10.00 K. Merksplas SK U11 A K. Kalmthout S.K. U11 A co -
18 nov 09.30 K.S.K. 'S Gravenwezel-Schilde U11 A K. Merksplas SK U11 A co -
25 nov 10.00 K. Merksplas SK U11 A K.F.C. Lentezon Beerse U11 A co -
02 dec 12.30 K.V.V. Vosselaar U11 A K. Merksplas SK U11 A co -
13 jan 11.00 K. Sint-Job F.C. U11 A K. Merksplas SK U11 A co -
20 jan 10.00 K. Merksplas SK U11 A K.F.C. Lentezon Beerse U11 A co -
27 jan 10.00 K. Merksplas SK U11 A K.V.V. O.G. Vorselaar U11 A co -
03 feb 09.30 K.S.K. 'S Gravenwezel-Schilde U11 A K. Merksplas SK U11 A co -
17 feb 10.00 K. Merksplas SK U11 A K. Kalmthout S.K. U11 A co -
24 feb 13.00 K. Antonia F.C. U11 A K. Merksplas SK U11 A co -
02 mrt 10.00 K. Merksplas SK U11 A K.V.V. Vosselaar U11 A co -
09 mrt 10.00 K. Merksplas SK U11 A K. Sint-Job F.C. U11 A co -
16 mrt 09.30 K.F.C. Lentezon Beerse U11 A K. Merksplas SK U11 A co -
23 mrt 09.30 K.V.V. O.G. Vorselaar U11 A K. Merksplas SK U11 A co -
06 apr 10.00 K. Merksplas SK U11 A K.S.K. 'S Gravenwezel-Schilde U11 A co -
13 apr 14.00 K. Kalmthout S.K. U11 A K. Merksplas SK U11 A co -
20 apr 10.00 K. Merksplas SK U11 A K. Antonia F.C. U11 A co -
27 apr 12.30 K.V.V. Vosselaar U11 A K. Merksplas SK U11 A co -
Delen

voeg je eigen gadgets toe aan deze pagina!